КМАН Київська Мала академія наук

Співробітники відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН провели семінар-практикум.

Співробітники відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН провели семінар-практикум. 17 жовтня у приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся семінар-практикум «Роль педагогічного керівника при написанні науково-дослідницьких робіт учнями-членами МАН у відділенні української філології та мистецтвознавства», на який були запрошені керівники наукових товариств, методисти районів, педагогічні керівники науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київської Малої академії наук.


Тематичні напрями, які були розглянуті на семінарі:






Під час обговорення учителі ставили багато запитань, тому можна з упевненістю стверджувати, що семінар-практикум відбувся у енергійній та діловій  обстановці.