КМАН Київська Мала академія наук

Спільний науково-практичний семінар Київської МАН і КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Спільний науково-практичний семінар Київської МАН і КНЕУ імені Вадима Гетьмана 11 жовтня відділення філософії та суспільствознавства КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та кафедра соціології факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ імені Вадима Гетьмана провели спільний науково-практичний семінар на тему «Сучасні підходи до формування наукового світогляду учня в процесі написання науково-дослідницьких робіт» для учнів та вчителів навчальних закладів міста Києва.


Співорганізатор заходу – НВК-гімназія №143. Висловлюємо щиру вдячність за сприяння в організації семінару та гостину Світлані Дмитрівні Тросюк – директору закладу та Оксані Михайлівні Чосі – заступнику директора з навчально-виховної роботи.Науковці розповіли присутнім про актуальну проблематику сучасної науки загалом, та соціології зокрема, окреслили можливості співпраці в рамках державної програми роботи з обдарованою молоддю. Адже розуміння суті соціологічних понять та категорій, формування навичок проведення аналізу, порівняння, систематизації різних підходів щодо вивчення соціальної дійсності,  врешті, сприяють розвитку мислення, вивченню явищ та процесів, які відбуваються в суспільстві.

Семінар був цікавим та динамічним. Із залу лунали численні питання. Адже інформація, що обговорювалась, є надзвичайно актуальною. Школярі отримали мотивацію для подальших наукових досліджень та нових відкриттів.