КМАН Київська Мала академія наук

Ще трохи – і переможців першого МАНівського вебквесту буде оголошено!

Ще трохи – і переможців першого МАНівського вебквесту буде оголошено! Перед сучасною освітою стоїть завдання пошуку нових форм організації освітнього процесу. Навчання повинно бути не лише корисним та розвиваючим, а й цікавим й інтерактивним. З цією метою педагоги  Київської МАН широко використовують онлайн-технології, зокрема проводять вебквести для підвищення мотивації доосвіти, розширення знань,  а також для активізації творчої, пізнавальної, інтелектуальної ініціативи школярів шляхом залучення дітей до інноваційних форм навчання. Відділення історії провело надзвичайно цікавий вебквест для учнів Києва та інших областей України «Загублений паспорт», який був присвячений Михайлу Грушевському.

Під час проходження вебквесту школярі змогли дізнатися багато цікавої, корисної інформації про постать визначного історика, віртуально відвідати музеї, виконати тестові завдання і навіть  спробувати себе у ролі веб-дизайнерів!

Учасники цього онлайн конкурсу від Київської МАН не просто дізнались багато нового про видатну особистість української історії – вони мали змогу подивитись на світ його очима, адже здійснили віртуальну подорож тими місцями, де бував найвідоміший дослідник тисячолітньої історії України, дізнались про його оточення – тобто той час, що виконували завдання квесту, якоюсь мірою «прожили» разом із Михайлом Грушевським. І ми сподіваємось, що ці години участі у вебквесті додадуть національної гордості його учасникам за те, що вони належать до нації, що подарувала історії такого політичного генія.

А оголошення переможців зовсім скоро: 2 листопада (понеділок). Отже, із нетерпінням чекаємо, хто стане кращим знавцем життя та діяльності Михайла Грушевського!