КМАН Київська Мала академія наук

Ще одна перемога вихованців Київської МАН

Ще одна перемога вихованців Київської МАН 2 золотих, 3 срібних та 1 бронзову медаль вибороли вихованці Київської малої академії наук на міжнародному науково-технічному конкурсі International Warsaw Invention Show 2020. Це вихованці відділення технічних наук Станіслав СКОРОБОГАТОВ (золото), Володимир КАРАН (золото), Гліб КАРЯГІН (срібло) та Варвара БАБИЧ (срібло), вихованка відділення математики Євгенія Анастасія РУДИК (срібло) та випускник КМАН, який займався у відділеннях комп’ютерних наук та технічних наук Назар ПОНОЧЕВНИЙ (бронза).
IWIS – найбільша у Польщі та одна з найбільших у Європі подій, присвячених інноваційності та винахідництву, метою якої є сприяння інноваційному ставленню та заохочення молоді до інноваційного сприйняття

світу. Цього року молоді науковці з більше ніж 20 країн представили 250  нових рішень у 12 категоріях від екології та охорони довкілля, механіки, електроніки, енергетики до медичних рішень. Перед членами міжнародного журі IWIS 2020 стояла непроста задача відібрати кращі,  тому що кожна робота мала дуже високий науковий і технічний рівень.  Для участі у виставці запрошувались й представники фінансових інститутів, зацікавлених в інвестуванні в інноваційні продукти та технології. Це створює можливість укладання комерційних контрактів на впровадження представлених винаходів у життя. Цього року захід відбувалася онлайн.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників Олега Володимировича Козленко, Анатолія Вячеславовича Мініцького,  Ганну Володимирівну Сарибога,  Тетяну Леонідівну Єфімову, Наталію Мирославівну Панасенко, Станіславу Станіславівну Ігнатову з  перемогою! Бажаємо всім успіхів і нових досягнень!