КМАН Київська Мала академія наук

Семінар-зустріч учнів та вчителів з педагогами Київської Малої академії наук в рамках Тижня екологічного споживача - 2013

Семінар-зустріч учнів та вчителів з педагогами Київської Малої академії наук в рамках Тижня екологічного споживача - 2013 3 жовтня на базі Українського гідрометцентру відбувся круглий стіл на тему «Екологічно відповідальне харчування».


Організаторами  заходу виступили:- відділення наук про Землю Київської МАН;- відділення екології та аграрних наук  Київської МАН;- екологічна  громадська організація «МАМА-86».

Головними  питаннями семінару були: «Чи не «з’їдаємо» ми сьогодні наше майбутнє? Планета – одна, і нової в нас поки що нема».Екологічно відповідальне харчування. Цікавий термін, але мало кому зрозумілий. Більшість людей, коли чують його,  думають про екологічно-чисті продукти. Це лише напівправда. Важливо не лише, щоб продукт був екологічно чистий, а й щоб після його виготовлення та використання не залишилось «екологічної дірки». Тому  під час зустрічі й були розглянуті  проблеми використання води та інших природних ресурсів, бездумного споживання продуктів харчування.Ця інформація викликала великий інтерес в юних МАНівців, частина учнів висловила намір дослідити ці питання у своїх наукових роботах. 

Насправді це не так складно − подумати про майбутнє. Якщо сьогодні можна попередити виникнення проблеми,  то чому цього не зробити?Нам дуже приємно зазначити, що нині пропагування екологічно відповідального харчування набуває масовості. І нехай молоде покоління усвідомить, що майбутнє залежить від кожного з нас.