КМАН Київська Мала академія наук

РОЗВИВАЄМО КРЕАТИВНІСТЬ РАЗОМ З FIVONE

РОЗВИВАЄМО КРЕАТИВНІСТЬ РАЗОМ З FIVONE 23 січня вихованці Київської МАН, батьки, педагоги та партнери долучилися до лекції-практикуму "Як розвивати креативність" від освітнього центру FivOne. Захід було ініційовано відділенням економіки спеціально для юних науковців та дослідників, яким так необхідно генерувати нові ідеї.

Спікеркою була харизматична та всесвітньо відома Мар'яна Боднар, лекторка курсу «Розвиток креативності» освітнього центру FivOne, оперна співачка, солістка Київського національного академічного театру оперети та українсько-італійського музичного проєкту Twinsonix.

Погодьтеся, ми часто, дивлячись на цікаві для нас речі, думаємо: "Як люди так незвично зробили?", "Ого! Де автори взяли ідеї?", "Який креативний підхід/рішення!" чи "Де знайти натхнення для власного наукового проєкту або бізнес-ідеї?". А батьки та педагоги замислюються над питанням: "Як розвинути креативність дітей/ учнів?"

Щоб навчитись мислити нестандартно, вигадувати, фантазувати та творити, потрібно розвивати власну креативність. Під час заходу учасники дізналися:

- Що таке креативність?

- Які риси має креативна людина?

- З чого починаються креативні рішення?

- Як пов'язані креативність, творчість та мистецтво?

- Які складові креативного бізнесу?

- - Про марафон та курс з креативності від FivOne.

Почули приклади з життя відомих креативних особистостей та творчого шляху самої лекторки, а також виконали вправи на розвиток креативності.

FivOne — це освітній центр для підлітків та батьків, заснований у 2020 році Каріною Семенко, випускницею відділень технічних та комп'ютерних наук Київської МАН, авторкою кількох патентів. Основні напрямки: дистанційні курси, марафони та інші освітні проєкти, спрямовані на те, щоб навчитись вчитись та полюбити ІТ, природничі науки, розвинути креативність, підприємництво.

Бажаємо нашим вихованцям, педагогам та партнерам бути креативними та створювати інноваційні продукти, зокрема наукові та освітні, для розвитку України та світу!

Переглянути захід можна тут