КМАН Київська Мала академія наук

Розпочала свою роботу секція педагогіки

Розпочала свою роботу секція педагогіки У середу, 14 вересня, відбулося перше заняття секції педагогіки відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук учнівської молоді, на якому були присутні учні гімназії «Академія», гімназії НПУ імені М.П. Драгоманова, Скандинавської гімназії, Київського військового ліцею імені Івана Богуна, спеціалізованої школи № 14 ім. С.Ф. Грушевського, спеціалізованої школи № 200, середньої загальноосвітньої школи № 140.


Керівник секції Лариса Яківна Карчина ознайомила школярів із планом роботи на 2016-2017 навчальний рік, орієнтовними напрямками наукових досліджень при написанні науково-дослідницьких робіт. Під час заняття було наголошено, що кожна людина за своєю природою є дослідником. Наука, а саме педагогічна наука, тільки здається впорядкованою та однозначною. Треба займатися тим, що заклала у тебе сама природа, – досліджувати. І, розпочинаючи свою наукову діяльність, не забувати: ти – особистість, ти – індивідуальність, ти – неповторна, абсолютно оригінальна сутність, яка містить в собі відповіді на всі запитання. У житті не існує пересічних  моментів. І тому, вдосконалюючи свої наукові знання, підвищуючи свій дослідницький рівень, ви завжди зможете виголосити своє власне слово в науці.

Позитивним є те, що в роботі секції беруть участь учні, які навчаються в МАН вже не один рік. Тут вони рухаються вперед, не забуваючи, що, досліджуючи питання педагогіки, вони краще пізнають себе.Робота секції педагогіки проходить у тісній співпраці з вищими навчальними закладами, Державною науково-педагогічною бібліотекою ім. В.О. Сухомлинського, Національною бібліотекою України ім. В.І. Вернадського, Історико-меморіальним музеєм Михайло Грушевського, науковими установами.

Теоретичні заняття секції проводяться щосереди з 16.00 за адресою: вул. Тургенівська, 11, Інститут екології, економіки та права НПУ імені М.П. Драгоманова.Запрошуємо до співпраці учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва!