КМАН Київська Мала академія наук

Релігійні смисли та політика

Релігійні смисли та політика 06 липня  воркшопом «Релігія в політиці: від любові до ненависті» для юних дослідників розпочалась друга літня наукова профільна школа Київської Малої академії наук учнівської молоді у мальовничому куточку столиці – Пущі Водиці,  на базі дитячого оздоровчого табору «Лідер».

Чотири години плідної праці: дискусій, роз’яснень, обговорень, розмислів та артикуляцій політичних дій vs релігійних смислів на тему відносин між релігією та політикою завершили день юних науковців у літньому таборі.

Жвавий діалог розгорівся у КМАНівців та керівника теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Карена НІКІФОРОВА, аспіранта Київського університету імені Бориса Грінченка, голови ГО «Майстерня академічного релігієзнавства» щодо нюансів форм правління та відношення до неї з боку Церков.

Особливо прикметно, що більшість дівчат і хлопців були представниками негуманітарних спеціальностей. Саме тому вкрай цікавим був їхній погляд на феномен державно-церковних стосунків.

Початок був натхненним, цікавим, вкрай насиченим. Впевнені, молодим інтелектуалам сподобалось. Далі буде!