КМАН Київська Мала академія наук

Просто і цікаво про складне

Просто і цікаво про складне Разом з учнями 3-4 класів відділення екології та аграрних наук Київської МАН взяло участь в екскурсії до Національного науково-природничого музею НАН України.


Скеровані змістовною, образною, захопливою і жвавою розповіддю екскурсовода Олексія Коваленка,  діти оглянули ботанічну експозицію музею. «Просто і цікаво про складне» – саме так можна охарактеризувати цей захід. Глибокі знання галузі в поєднанні зі щирим ентузіазмом не залишили місця для байдужості та суму в дитячих серцях. Яскраве свідчення ефективності проведення заходу й успішності впровадження педагогічних складових –   зацікавити, розвинути, мотивувати – це сповнені блиску очі школярів та велика кількість запитань, поставлених ними в контексті побаченого і почутого.

Враховуючи досить юний вік аудиторії, досягнення таких результатів було можливим завдяки щільній співпраці відділення екології та аграрних наук КМАНУМ із провідними спеціалістами науково-природничого музею. Вміле поєднання педагогічних технологій з потужним інформаційно-наочним потенціалом музею, безперечно, є передумовою високоефективного освітнього процесу сьогодні та формування наукової еліти України у майбутньому.

Відділення екології та аграрних наук щиро вдячне співробітникам Національног онауково-природничого музею НАН України за безцінний внесок у справу сучасної просвітницької діяльності. Сподіваємося на подальшу підтримку та співпрацю у справі розвитку сучасної української молоді! А вас, юні друзі, запрошуємо до музею. Саме тут ви побачите природу з наукової точки зору. А якщо виникнуть запитання, приходьте до нас, у секції  відділення екології та аграрних наук Київської МАН,  і будемо шукати відповіді разом!