КМАН Київська Мала академія наук

Профільний науково-методичний семінар на тему «Основні вимоги до підготовки та написання робіт у відділенні економіки»

Профільний науково-методичний семінар на тему «Основні вимоги до підготовки та написання робіт у відділенні економіки» 19 жовтня на базі спеціалізованої школи № 255 відбувся науково-методичний семінар відділення економіки Київської Малої академії наук учнівської молоді на тему «Основні вимоги до підготовки та написання робіт у відділенні економіки» для методистів, педагогічних керівників, вчителів економіки та учнів шкіл Дарницького району міста Києва.


Завідувач відділення Аліна Миколаївна Піліна ознайомила всіх присутніх зі структурою, метою діяльності, основними формами та результатами роботи відділення економіки. Розповіла про правила проведення ІІ (міського) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ та підготовку до контрольної роботи з базової дисципліни (математики). А також запросила учнів брати участь у профільних заходах, які проводить відділення економіки, задля розширення їхнього світогляду та можливостей.

Керівник секції економічної теорії та історії економічної думки  Валентина Василівна Сандугей, доцент кафедри економічної теорії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, к.е.н., звернула увагу присутніх на правильність вибору теми дослідження, надала орієнтовні напрямки наукових досліджень, розповіла про вимоги до написання та оформлення робіт, недоліки та помилки під час їх захисту.

На завершення семінару завідувач кабінету відділення економіки Олена Володимирівна Кагляк провела для учнів майстер-клас «Типові помилки учнів при написанні науково-дослідницьких робіт», презентувала та роздала методичні посібники «Основні вимоги до підготовки, написання та захисту науково-дослідницьких робіт у відділенні економіки».