КМАН Київська Мала академія наук

Продовжуємо ділитися спогадами: Київська МАН та АРМА

Продовжуємо ділитися спогадами: Київська МАН та АРМА У рамках Всеукраїнського тижня права у самому серці столиці відбулася зустріч вихованців відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН, а також відділення економіки, їх наставників та батьків із фахівцями Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів  (AРMA).

За круглим столом зібралися більше 10 ключових співробітників Агенства та близько 30 учнів 6-11 класiв, включаючи учнів з особливими освітніми потребами.

Головна мета півторагодинної зустрічі з КМАНівцями – сприяння формуванню правової культури та правової свідомості молодого покоління, підвищення рівня знань молоді щодо гарантованих Конституцією та законами України прав та відповідальності за порушення Законів.

Для школярів організували навчальну бесіду, під час якої розказали про реалізацію та захист законних прав, проблеми корупції в Україні та шляхи боротьби з нею, роль та функції AРMA, її історію та досягнення, основні структурні підрозділи, напрями та методи роботи, кваліфікаційні вимоги до співробітників тощо. Юні правознавці та економісти задавали експертам безліч непростих питань, одержували компетентні відповіді з перших вуст. Спілкування носило динамічний, щирий та змістовний характер.

Згадуємо як це було! Ми змонтували для вас ролик!

Артур Онищенко, вихованець секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН
та Тетяна Кот, завідувачка відділення та керівниця секції «Правознавство»