КМАН Київська Мала академія наук

Презентація ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ Київської Малої академії наук!

Презентація ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ Київської Малої академії наук! 11 вересня 2020 року о 16.00 відбудеться онлайн настановча сесія ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ Київської Малої академії наук! Роль математики у житті кожної людини – безумовно, колосальна, вона в усі часи мала беззаперечне культурне й практичне значення, її роль у технічному й економічному розвитку суспільства важко переоцінити. Сьогодні кожний має усвідомлювати, що математика є ефективним інструментом моделювання і дослідження процесів та явищ навколишньої дійсності, базовим компонентом загальної та професійної освіти сучасної людини, дієвим засобом розвитку мислення, просторової уяви й уявлень, наукового світогляду особистості, невід’ємною складовою загальнолюдської культури. Якісна математична освіта є необхідною умовою успішного опанування цілої низки важливих для економіки та суспільства спеціальностей.
Щороку більше 200 учнів навчальних закладів міста Києва стають членами секцій нашого відділення і опановують теоретично та практично математичні знання та навички, навчаються застосовувати математичні методи, підходи і алгоритми, створюють математичні моделі для дослідження природних і соціальних явищ, а також для забезпечення оптимізації їх функціонування.

Вихованці #відділення_математики активно приймають участь та стають переможцями у міжнародних конкурсах і конференціях:

— Міжнародному конкурсі науково-технічної творчості учнів ISEF «ТЕХНО»,

— Міжнародній конференції молодих вчених «ICYS»,

— Міжнародній науково-практичній конференції «Шевченківська весна».

Щорічно проводиться конкурс «Математична мозаїка», започаткований відділенням математики Київської малої академії наук, метою якого є залучення та заохочення школярів середнього шкільного віку до науково-дослідницької роботи.

Долучайтесь і ви, аби стати першими!

Реєстраційна форма знаходиться тут: https://bit.ly/3bpPmwL

Сторінка події: https://www.facebook.com/events/389145552249026