КМАН Київська Мала академія наук

Подарунок переможцям до Дня Києва

Подарунок переможцям до Дня Києва 21 травня в рамках «Музейного марафону - 2021» у Національному музеї історії України відбулася інтерактивна екскурсія «Стародавній Київ», учасниками якої стали переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У заході взяли участь завідувач відділення історії Сивенко Софія Максимівна, керівник секції археології Кухарська Олена Миколаївна, вчителі та батьки учнів. Програма ознайомила нас із історією східних слов’ян та Київської Русі, ми дізналися  історію Києва від початку його заснування, а під час квесту територією навколо музею з’ясували, де знаходилося язичницьке святилище, що таке скіфські та половецькі баби, який вигляд мав язичницький ідол, де містилися Десятинна церква та палац князя Володимира, а наприкінці квесту знайшли Алтир-камінь.

Дякуємо Нічик Дарині Юріївні– провідному екскурсоводу відділу екскурсійного обслуговування Національного музею історії України за цікавий інтерактив.  До нових зустрічей!