КМАН Київська Мала академія наук

Пізнавальні заходи для майбутніх правників

Пізнавальні заходи для майбутніх правників 2 червня учні-члени секції правознавства відділення філософії та суспільствознавства разом із керівником секції Тетяною Юріївною Кот побувалиу Київському національному університетіімені Тараса Шевченка (вул. Володимирська,60), де Європейською асоціацією студентів-правників ELSA (The European Law Students’ Association) було організовано лекцію на тему «Introduction to the Law of the EU», яку провів пан Йоханес Айгнер, заступник посла Австрії в Україні, та семінар-тренінг «Податкове право країн ЄС» від пані Лариси Антощук, директора Палати податкових консультантів.
Україна прагне посісти рівне місце серед рівних, що, власне, певною мірою гарантує членство в ЄС, під кутом зору політичних стандартів, а також досягти стабільності інститутів, що гарантують демократію, верховенство права, повагу до прав людини і основних свобод.Пан Йоханес Айгнер розповів про основні засади європейського права, джерела його формування, співвідношення європейського права та законодавчих систем окремих країн ЄС, а також про вплив міжнародних організацій та установ на формування європейського права.

Втілювати у повсякденне життя ці принципи та стандарти має молоде покоління, серед якого юні дослідники посідають гідне місце, адже лекція читалась англійською мовою, що певною мірою є показником знань учнів-членів секції правознавства.Лариса Антощук розповіла про можливості для започаткування бізнесу на території Європи, а також про навчання та роботу в ЄС, систему оподаткування, податкові ризики, способи їх уникнення та мінімізації.Ці теми викликали жваву дискусію саме тому, що розуміння суті та повноти професії юриста можна осягнути за допомогою таких зустрічей, під час яких відкривається інший кут зору на професію та професійні виклики.

Власне, прикладами успішного правника, юриста чи адвоката можуть бути і спікери лекцій, тренінгів, семінарів та навчальних заходів, у яких беруть участь вихованці Київської Малої академії наук учнівської молоді.  Це та висока планка професійного і особистісного розвитку. А що може надихати більше, ніж відчуття від того, що вона взята?!