КМАН Київська Мала академія наук

Підготовка до ІІІ етапу у відділенні наук про Землю

Підготовка до ІІІ етапу у відділенні наук про Землю У відділенні наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді"  16.10.2020 р. відбулось чергове засідання з командою від відділення на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді.
Під час жвавого обговорення були запропоновані конкретні пропозиції щодо покращення презентації доповідей на науковій конференції. Були задані питання за змістом виконаних досліджень, що дозволило підготуватись учням до відповідних заходів. Заплановано провести відповідний черговий такий захід після врахування учнями всіх рекомендацій, порад, зауважень щодо змісту презентацій на наукову конференцію. Постери команди затверджені керівниками секцій відділення наук про Землю.

 

Впевнені, що успішна і талановита учнівська молодь гідно представить столицю України на ІІІ етапі сеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді.

 

Якщо Ви теж бажаєте провести власне дослідження та вибороти право виступати на цьому поважному заході, тоді долучайтесь до секцій відділення наук про Землю!!!