КМАН Київська Мала академія наук

Перетворення: від гусениці до метелика, від учасника конкурсу МАН до майбутнього переможця міжнародних конкурсів!

Перетворення: від гусениці до метелика, від учасника конкурсу МАН до майбутнього переможця міжнародних конкурсів! Володимир Павленко, учень 10-го класу спеціалізованої школи № 112 імені Т. Шевченка Голосіївського району м. Києва, учасник ІІ (міського) етапу конкурсу МАН секції «Ветеринарія та зоотехнія» увійшов до складу команди України на XХVІІІ Міжнародну конференцію юних дослідників «ICYS-2021»!

Відділення Екології та аграрних наук Київської МАН вітає Володимира та пишається, що за результатами індивідуальних співбесід та експертного оцінювання серед учасників ІI етапу Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна, 2021» Володимир посів І місце та здобув право представляти Україну на міжнародному рівні.

Тема наукового дослідження: «Розвиток і порятунок колонії мурах виду Formica rufibarbis».

Міжнародна конференція «ICYS» – щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, екології та комп’ютерних наук. У 2021 році вона відбудеться з 22 по 28 квітня у м. Белград (Сербія) віртуально у зв’язку з обмеженнями, спричиненими поширенням COVID-19.

Володимире, бажаємо перемоги!

Працювати на такому рівні важко, але цікаво!