КМАН Київська Мала академія наук

Педконсиліум для керівників шкільних наукових товариств та колективних членів МАН Дарницького району

Педконсиліум для керівників шкільних наукових товариств та колективних членів МАН Дарницького району 12 вересня в гімназії № 267 відбувся педконсиліум. У роботі консиліуму взяли участь співробітники відділень української філології та мистецтвознавства, наук про Землю, математики, хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді. У вступному слові Прокопенко Антоніна Лінардівна, методист з мов національних меншин та організації роботи МАН Дарницького науково-методичного центру, привітала всіх із початком нового навчального року і побажала творчих успіхів. Вона прозвітувала про роботу районної філії МАН за 2018-2019 навчальний рік й надала слушні пропозиції щодо покращення проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту. Окрім цього, Антоніна Лінардівна закликала усіх освітян активізувати роботу із залучення учнівської молоді не тільки до наукових досліджень, а й до участі у заходах Київської МАН.


Методист відділення української філології та мистецтвознавства Фурса Світлана Вікторівна проаналізувала статистичні та аналітичні дані щодо  наукових досягнень учнів закладів загальної середньої освіти Дарницького району під час проведення ІІ (міського) та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за 2018-2019 рік. Вона розповіла про масштабні проекти та конкурси Київської МАН і запросила освітян разом із юними дослідниками активніше долучатися до них. Зокрема, наголосила, що в закладі функціонують лабораторії, які готують вихованців до успішної презентації своїх творчих і наукових досягнень у різноманітних вітчизняних та міжнародних конкурсах, а саме: «Лабораторія ораторської майстерності та лідерства», «Школа лідерства та фасилітаційних практик» , а для наймолодших учнів – «Школа юного науковця».

 


Завідувач відділення наук про Землю Курлова Зінаїда Олександрівна запросила всіх на велику настановчу сесію Київської МАН, на якій учні, педагоги та батьки одночасно зможуть ознайомитися із роботою 15 наукових відділень, поспілкуватися із керівниками секцій, завідувачами, науковцями та визначити коло майбутніх інтересів, а також взяти активну участь в інтерактивних заходах. Зінаїда Олександрівна запропонувала такі форми роботи, як виїзні семінари-практикуми, зустрічі з вченими, участь працівників Київської МАН у проведенні предметних тижнів.

 


Дякуємо Дарницькому НМЦ та його закладам загальної середньої освіти за багаторічну співпрацю! Маємо надію, що спільними зусиллями нам вдасться залучити молодь до науково-пізнавальної діяльності та провести низку цікавих заходів.