КМАН Київська Мала академія наук

Онлайн-зустріч учнів секції «Теоретичної фізики та біофізики»

Онлайн-зустріч учнів секції «Теоретичної фізики та біофізики» 19 жовтня пройшла онлайн-зустріч учнів секції «Теоретичної фізики та біофізики» відділення «Фізики та астрономії».

Керівник секції Іван Сергійович Войтешенко, кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри молекулярної біотехнології та біоінформатики Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розповів слухачам про особливості роботи секції цього складного та незвичного року, а також загалом про історію роботи та майбутні плани. Детально було обговорено: можливості проведення індивідуальних та групових консультацій, науково-дослідницьких занять зі молодими пошуковцями, про можливість участі у науково-практичних заходах: школах або конференціях фізичної спільноти КМАНу, тощо. Окрім цього, обговорювали актуальні питання щодо вибору теми та написанню науково-дослідницьких робіт, можливі типові помилки учнів при виконанні наукових робіт.
На зібранні були присутні, як минулорічні учасники секції, що ділилися досвідом та секретами написання роботи, а також розповідали про нові плани та наукові мрії. Учасниками подальшої дискусії стали школярі, вчителі та майбутні, я впевнений, успішні науковці. Фінальною родзинкою зустрічі стало обговорення цьогорічної Нобелівської премії у галузі фізики, що присуджена Роджеру Пенроузу за його дослідження чорних дір, а також Райнгарду Ґенцелю та Андреі Ґез за відкриття компактних масивних об'єктів у центрі нашої галактики.
Наша фізична родина КМАНу, з радістю вітає нових учасників і щиро запрошує учнів долучатись до секції «Теоретичної фізики та біофізики», або до будь-якої іншої секції, як природничих так і гуманітарних напрямків.
Давайте вивчати та досліджувати Світ разом!
З усіма новинами, а саме – розкладом занять, контактами, зразками науково-дослідницьких робіт учнів, відео виступами, текстами минулорічних контрольних робіт, орієнтовною тематикою робіт, методичними виданнями можна ознайомитись на офіційному сайті КПНЗ «КМАН учнівської молоді» або у соціальній мережі «Facebook».