КМАН Київська Мала академія наук

Науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи»

Науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи» 29 листопада у приміщенні Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова керівники секцій історії України, всесвітньої історії, археології, етнології відділення історії Київської МАН учнівської молоді спільно з вчителями та учнями загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва провели науково-методичний семінар на тему «Методичні вимоги до структури тексту науково-дослідницької роботи».


 Мета заходу: ознайомити учасників семінару з особливостями роботи відділення історії Київської МАН; представити методичну розробку «Основні вимоги до підготовки та написання  науково-дослідницьких та реферативних робіт (відділення історії)» і найкращі науково-дослідницькі роботи учнів-членів відділення, подані на конкурс-захист у 2011-2013 н.р.Програма семінару включала такі виступи:
Сивенко Софія Максимівна– зав. відділення історії, керівник секції історії України.


Кухарська Олена Миколаївна зав. кабінету відділення історії, керівник секції археології.


Черевко Оксана Степанівна доцент кафедри всесвітньої історії НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат історичних наук.


Ніколенко Людмила Григорівна зав. відділу впровадження інформаційних і інноваційних технологій.

Присутні на семінарі вчителі отримали примірники методичної розробки «Основні вимоги до підготовки та написання науково-дослідницьких та реферативних робіт (відділення історії)».