Наукові проєкти київських МАНівців знаходять свої платформи
21 квітня розпочала роботу XІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ЕЛЕКТРОНІКА-2021».
Організатори конференції - факультет Електроніки, Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київська Мала академія наук учнівської молоді», громадська організація «Пані Наука». Засідання секції 2 "Електроніка, акустика та мультимедіа". Головуюча на засіданні - доцент кафедри Електронних пристроїв та систем Катерина Клен. Бажаємо учасникам конференції плідних дискусій та блискучих ідей!