КМАН Київська Мала академія наук

Настановча сесія відділення хімії та біології

Настановча сесія відділення хімії та біології 17 вересня в актовій залі Університету економіки та права «КРОК» відбулася настановча сесія відділення хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді. Завідувач відділення Черненко Вікторія Юріївна привітала усіх присутніх з початком навчального року, побажала успіхів та наснаги у нових починаннях, а також розповіла про плідну співпрацю з науковими установами, основні результати роботи та форми роботи в секціях відділення. До вітального слова було запрошено директора КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Васинюка Володимира Олексійовича, який побажав гостям та учасникам заходу здоров`я, натхнення у творчій діяльності та майбутніх перемог.


Учні, вчителі, батьки, науковці з цікавістю переглянули презентацію наукових досягнень відділення – фоторяд зі світлинами з екскурсій, лекторіїв, різноманітних конкурсів. Представник університету, а саме, директор департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Титаренко Наталія Вікторівна побажала усім плідної праці. Гарна нагода поздоровити майбутніх науковців випала методисту відділення хімії та біології Козюк Людмилі Володимирівні, яка заохотила учнів до співпраці, до написання науково-дослідницьких робіт і самовдосконалення.Керівники секцій – це професіонали своєї справи. Метою діяльності кожного керівника є підвищення рівня освітньої і професійної підготовки юних науковців. Тому логічним продовженням привітань стало представлення кожного керівника секції:Лучаківська Юлія Сергіївнанауковий співробітник відділу генетичної інженерії Інституту клітинної біології тагенетичної інженерії НАН України, кандидат біологічних наук,керівник секції біохімії, молекулярної  біології, генетики та селекції;Козицька Тетяна Володимирівнаасистент кафедри гістології та ембріології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, кандидат біологічних наук, керівник секції загальної біології та біології людини;Карєва Милиця Олександрівнакерівник експериментальної лабораторії КПДЮ, керівник секції мікробіології, відмінник освіти України; 

Редько Сергій Іванович доцент кафедри державного управління та управління освітою, заступник директора з наукової роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, керівник секції психології; Найдьонова Любов Антонівназаступник директора з наукової роботи, завідувач лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України,керівник секції медіапсихології;Шумська Катерина Володимирівна лікар-інтерн Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Оболонського району та клінічної лікарні № 15 за фахом «загальна практика – сімейна медицина», керівник секції медицини;

Примаченко Юлія Леонідівналікар-інтерн за спеціальністю «педіатрія» Національної дитячої спеціалізованої  лікарні  «ОХМАТДИТ»,керівник секції валеології;Цікавою несподіванкою став виступ випускниці Київської Малої академії наук, призера Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ,  а нині студентки Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця – Лозко Юлії Сергіївни, яка поділилася своїм досвідом з новим поколінням юних науковців, розповіла про свої досягнення в академії та підтримала бажання учнів працювати і, попри все, йти до своєї мети.Основна інформація про керівників секцій, їхні координати, структуру відділення була представлена на слайдах у презентації.

Після офіційної частини заходу всі охочі поспілкувалися особисто з керівниками обраних секцій у більш спокійній та продуктивній атмосфері.Настановча сесія відділення хімії та біології завершилась у робочому дусі, із висловленням подяк, побажань і майбутніх планів, які знайдуть своє втілення у житті великої родини під назвою «Київська Мала академія наук учнівської молоді»!