КМАН Київська Мала академія наук

Наші випускники – гордість ЗВО України!

Наші випускники – гордість ЗВО України! Випускник секції «Географія і ландшафтознавство» відділення наук про Землю Київської МАН Тимофій Нагорний  отримав академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка на 2020/21 навчальний рік.
Стипендії на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні, що запроваджені у листопаді 2017 року, - це шана тим наймолодшим та найсміливішим учасникам Революції Гідності, які відстоювали майбутнє України. І отримують їх (за рішенням конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України) найкращі студенти та курсанти України, які мають найвищі показники у навчанні, успішно займаються наукою та відомі своєю активною громадянською позицією. За спеціальністю «Географія» стипендія імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка надається п’яти студентам закладів вищої освіти. Всього на наступній учбовий рік визначено 43 стипендіати.

 

Вітаємо Тимофія Нагорного, який сьогодні є магістрантом 2 року навчання Кафедри економічної та соціальної географії КНУ імені Тараса Шевченка, з отриманням заслуженого визнання та бажаємо йому успішної реалізації проєктів щодо оптимізації транспортного обслуговування Києва, розпочатих саме у секції «Географія і ландшафтознавство» відділення наук про Землю Київської МАН!!!

 

Пишаємось нашими талановитими випускниками!!!