КМАН Київська Мала академія наук

Нагородження членів відділення фізики та астрономії Київської МАН – переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Нагородження членів відділення фізики та астрономії Київської МАН – переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Ось і настала урочиста мить нагородження переможців та призерів ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – представників майбутньої наукової еліти України! Швидко промайнув рік у цікавій дослідницькій подорожі, яка супроводжувалась невичерпною копіткою працею у фізичних лабораторіях провідних київських вишів під наглядом наукових співробітників.




Нагородження відбулося у Національному технічному університеті України «КПІ», в залі засідання вченої ради. Місця у президії зайняли почесні гості, керівники секцій і представники Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ».



Щирі вітання юним науковцям висловили представники інституту:






Керівники секцій відділення фізики та астрономії Київської Малої академії наук учнівської молоді: Хован Ірина Вікторівна (секція біофізики), Лученко Анжеліка Іларіонівна (секція експериментальної фізики), Козаченко Віктор Васильович (секція теоретичної фізики), Баранський Олександр Ростиславович (секція астрофізики), які упродовж року зробили надзвичайно багато для навчання і виховання своїх учнів, мали за честь нагородити їх дипломами. А наймолодших природодослідників (учнів 7-8 класів) – грамотами, з тим, щоб підтримати у них активний інтерес до підготовки науково-дослідницьких робіт для участі у конкурсі-захисті наступного навчального року.