КМАН Київська Мала академія наук

Музейний марафон – 2021 триває: відділення історії у Музеї історії Києва!

Музейний марафон – 2021 триває: відділення історії у Музеї історії Києва! 7 серпня відділення історії завітало до Музею історії Києва, де відбулась екскурсія міжнародною виставкою сучасного італійського мистецтва «Шовковий шлях. Мистецтво та сучасні художники Італії.». Цей проєкт – це мистецька інтерпретація стародавнього караванного шляху, який з'єднував Європу та Азію. Виставка розпочала цей шлях у Києві, далі вирушить до Анкари, потім до Тбілісі, Ташкента, Пекіну і завершить свій шлях у 2022 році в Сіані. Проєкт об'єднав в собі  роботи 38 італійських митців кількох поколінь.

На виставці представлені картини, написані акрилом на полотні, цифрові фотографії, відео-арт, скульптура та авторські інсталяції. Вибрані роботи яскраво презентують різні аспекти перетину художньої культури минулого та сучасності, немов каравани, що йшли по віддалених землях на Схід, навантажені товарами різних видів, створюючи або відтворюючи нові оповіді: від драконів до високотехнологічної культури, від даоських храмів до глобального ринку.

Виставка «Шовковий шлях. Мистецтво та сучасні художники Італії.» у Києві є однією з ключових подій культурної програми Посольства Італії та Італійського інституту культури у Києві у 2021 році. Це також надзвичайно важлива ініціатива, що реалізується у рамках Програми промоції італійського мистецтва Міністерства закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії  та саме у 2021 році є італійським внеском у святкування 30-ї річниці незалежності України – країни, яка протягом століть є культурним мостом між Заходом та Сходом.

Традиційно керівниця секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН Ганна Овсіївна Владимирська занурила нас у сучасне мистецтво Італії. На її думку ця виставка – рідкісна можливість для киян, не залишаючи меж рідного міста, поринути в атмосферу Венеції!

Виставка триватиме до 24 серпня.

Не пропустіть!