КМАН Київська Мала академія наук

Молодіжна комунікація – перший крок до громадянської освіти

Молодіжна комунікація – перший крок до громадянської освіти 25 листопада на традиційному осінньому Форумі молодіжних прес-центрів та юних журналістівстолиці зібралися юнкори столичних шкільних редакцій, газет, теле-, радіостудій, 10-типрес-центрів районних рад старшокласників; понад 600 шкільних редакторів, кореспондентів, фотографів, щоб поринути у неймовірний цікавий світ журналістики. Не залишили його без уваги та активної участі й учні секції журналістики відділення української філології та мистецтвознавства КМАНУМ.


Захід відбувся за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Тема цьогорічної зустрічі була такою: «Молодіжна комунікація – перший крок до громадянської освіти».Аби навчити новачків фахових журналістських тонкощів, знані професіонали телебачення, преси, координатори 8-ми номінацій XVМіжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», професори та викладачі партнерських профільних вишів провели майстер-класи.

На Форумі кожен з учасників знайшов щось для себе: новачки — безціннийдосвід і практичні поради; ентузіасти шкільної преси — допомогу у створенні свого видання; прес-центри — змагання за першість у Журналістському марафоні, а всі разом — продуктивну роботу і вдале дозвілля водночас.

Дякуємо МАНівцям за активну участьі чекаємо професійних матеріалів на XV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»!