КМАН Київська Мала академія наук

Молоді економісти відвідали інтерактивну виставку "Ukraine WOW"

Молоді економісти відвідали інтерактивну виставку "Ukraine WOW" 23 лютого вихованці відділення економіки разом з батьками та учасниками соціального проекту "Особливі" відвідали інтерактивну виставку "Ukraine WОW" у Багажному відділенні Київського центрального залізничного вокзалу.

Тут вони у супроводі чудового екскурсовода Катерини Цопи, подорожували Україною у часі й просторі за допомогою унікальних експонатів та інсталяцій, що заповнили 3000 квадратних метрів та 7 тематичних блоків.

КМАНівці побачили країну, вдивляючись у її географію і культуру, природні багатства і промисловість, в історії великих українців минулого і сучасності. Зокрема, милувалися найвідомішими вітчизняними краєвидами, відчули запахи степу, звуки трембіти, шум моря, спів птахів та голоси мегаполісу.

Доторкнулися вони до стіни з бурштину та інсталяцій з блискучого антрациту, зайшли в побудований у виставковому просторі тунель кохання, поглянули на останній автопортрет Казимира Малевича та скульптури Олександра Архипенка, запам'ятали унікальну абетку Георгія Нарбута та мазанку, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко, зайшли у рожевий вагон, у якому звучать сни та мрії українців, одягнули шоломи віртуальної реальності та літали над Батьківщиною-матір’ю, гуляли відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев'ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.

Учні вгадували на дотик найдивовижніші архітектурні пам'ятки Вітчизни, побачили різні типи грунту, спостерігали рух соняшників за сонцем, озвучили мультфільми про видатних українців та подивилися, як наживо тчуть унікальні українські гобелени, витягнули свій щасливий квиток на потяг Україною.

Завдяки міждисциплінарній інклюзивній екскурсії просторами виставки "Ukraine WOW", КМАНівці наново відкрили свою країну, ще раз переконалися в тому, наскільки вона прекрасна. І нарешті усвідомили, що Україна може бути "вау" настільки, наскільки "вау" є ми самі. Ми всі спільними зусиллями робимо країну вартою захоплення і любові.

Захід у рамках проекту "Економісти без меж" надихнув учнів ставити високі наукові цілі і впевнено досягати їх на благо рідній державі.

Наостанок юні економісти відвідали Виставку рухомого складу історичних локомотивів та вагонів, яка розташувалась поруч просто неба на станції Київ Пасажирський Південно-Західної Залізниці.