КМАН Київська Мала академія наук

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасної педагогіки в контексті розвитку міжнародних освітніх стандартів»

Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми сучасної педагогіки в контексті розвитку міжнародних освітніх стандартів» Конференція відбудеться в рамках чергового етапу першості з наукової аналітики. Дата проведення: 17-22 січня 2013 року. Останній день подання матеріалів: 16 січня 2013 року. Секції:


- корекційна педагогіка (сурдопедагогіка та тифлопедагогіка, олігофренопедагогіка та логопедія);- теорія і методика дошкільної освіти;- теорія і методика навчання та виховання (по областях і рівню освіти);- теорія і методика професійної освіти;- теорія, методика і організація соціально-культурної діяльності;- сімейна педагогіка та домашнє виховання;- інноваційні процеси в освіті;- актуальний проблеми сучасної педагогіки;- галузева відкрита секція.Міжгалузева відкрита секція (приймаються матеріали з інших напрямків, участь в даній секції можлива тільки в рамках конференції).Форма проведення: заочно-інтерактивна.Робочі мови конференції: російська, англійська.Заходи (першості з наукової аналітиці та наукові конференції) проходять в інтерактивно-дистанційному режимі. Організаційна та юридична реалізація заходів здійснюється за місцем функціонування Міжнародної академії наук і вищої освіти – в місті Лондон (Великобританія).Така форма проведення першості конференції не вимагає особистої присутності учасника на заході. З метою ознайомлення учасників  конференції, а також інших зацікавлених осіб з науковими роботами, представленими на заході, статті та коротка інформація про авторів будуть представлені на сайті організатора. За матеріалами: http://www.osvita.org.ua