КМАН Київська Мала академія наук

Математичний брейн-ринг

Математичний брейн-ринг 9 лютого в Київському міському будинку вчителя відбулося чергове засідання «Школи юного науковця» у формі презентації відділення математики, яке провело інтерактивну гру «Математичний брейн-ринг для учнів 5-7 класів». Завідувач відділення А.М. Назаренко у вступному слові розповіла про роботу відділення, наголосивши, що «Математика – цариця наук, а арифметика – цариця математики», як стверджував німецький математик ХІХ ст. Йоганн Карл Фрідріх Гаус.




Учні були поділені на 3 команди і давали відповіді на:






Наприкінці роботи учням була запропонована творча хвилинка – зобразити з допомогою математичних символів, цифр і знаків тварину.





На засіданні «Школи юного науковця» були присутні учні Технічного ліцею НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», гімназії № 178.



Наступне засідання «Школи юного науковця» відбудеться 9 березня 2017 року, на ньому себе презентуватиме відділення економіки Київської МАН.