КМАН Київська Мала академія наук

Математичні канікули в математичний рік

Математичні канікули в математичний рік Шановні педагоги  ЗЗСО столиці! Канікули -- саме той час, коли можна приділити більше уваги чомусь яскравому та креативному, що робить життя більш насиченим та цікавим. Тому, якщо ваші учні ще не встигли зареєструватися для участі у STEAM-конкурсі («Видатні математики»)3 - саме час зараз це зробити,адже Рік математичної освіти в Україні триває, і він має бути особливим для всіх, хто захоплюється цією наукою!
Київська МАН подовжує реєстрацію на  STEAM-конкурс "Видатні математики"3 від КМАН. Як в умовах змішаного навчання провести динамічний проєкт математичного спрямування?  Запрошуємо учнів Києва до участі в конкурсі, де вони зможуть проявити дослідницькі здібності, вміння працювати в команді, навички отримання та представлення необхідної інформації. Діти на час проєкту стануть не тільки науковцями, дослідниками, аналітиками, але й квест-мейкерами, дешифрувальниками, творцями 3d-моделей, режисерами та операторами. В учасників змагання буде нагода переконатися в значущості та практичності математичних знань та самотужки продемонструвати здобутки видатних математиків.

 

Ми не пропонуємо нові підходи та ідеї, ми втілюємо їх у життя та даємо змогу учням Києва  долучитися до захопливого вивчення математики!

 

Вебінар для вчителів математики м. Києва

 

"Популяризація математики засобами STEAM освіти. Участь в STEAM-конкурсі "Видатні математики"3"

 

 

 

Вебінар відбудеться 23 жовтня о 12.00 на плотформі Zoom.

 

 

 

Участь у заході за посиланням: Подключиться к конференции Zoom

 

 

 

https://us02web.zoom.us/j/82042975855?pwd=ajh0Y2V6alAwN1Z2YytQSEdvaUQrUT09


Идентификатор конференции: 820 4297 5855
Код доступа: 222935