КМАН Київська Мала академія наук

МАНівці взяли участь у грі «Економічний брейн-ринг»

МАНівці взяли участь у грі «Економічний брейн-ринг» 8 жовтня учні-члени відділення економіки Київської МАН взяли участь в інтелектуальній грі «Економічний брейн-ринг», організатором якої стали «Бізнес клуб» Київського Палацу дітей та юнацтва та Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «УКРАЇНА». У грі брали участь 10 столичних команд, кожна з яких складалася з п’яти учасників на чолі з капітаном. Перший етап гри включав 25 логіко-інтелектуальних питань, що стосувалися історії економіки, видатних економічних діячів, реклами та маркетингу. Відповідаючи на запитання в умовах обмеженості часу, учні всіх команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість.
За результатами першого туру до фіналу вийшли лише дві команди, де на них чекало випробування з десяти питань складнішого рівня. Проте майбутні фахівці і тут продемонстрували високий рівень знань, вміння творчо мислити, володіти собою і чітко відповідати на поставлені запитання.

Результати проведення інтелектуальної гри свідчать про  велику і копітку  роботу вчителів та учнів. За кожним досягненням команди – їхня власна праця  та праця керівника, який бажає навчити учнів мислити і діяти за допомогою знань з економіки у нашому складному сьогоденні.Всі учасники гри «Економічний брейн-ринг», отримали сертифікати на навчання в Університеті «УКРАЇНА» з 5% знижкоюта сувенірні набори.Наприкінці гри ведучі подякували молодим людям  за участь та висловили щире сподівання на ще не одну таку цікаву дружню зустріч.