КМАН Київська Мала академія наук

Київські географи-МАНівці на Українському радіо

Київські географи-МАНівці на Українському радіо 18 квітня о 16.15 Українське радіо транслюватиме інтерв'ю з учнями київських шкіл – членами відділення наук про Землю Комунального позашкільного навчального закладу «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Про навчання в Київській Малій академії наук учнівської молоді розкажуть: Василів Ольга Володимирівна – учениця 9 класу ПП «Навчальний заклад «Європейський колегіум»», член секції кліматології та метеорології Київської МАН; Коломієць Олександра Олександрівна – учениця 11 класу СШ №36 ім. С.П. Корольова, член секції географії та ландшафтознавства; Мальцева Анна Дмитрівна – учениця 10 класу СЗШ № 166, член секції гідрології.
Юні дослідники поділяться з радіослухачами тим, як відбулося їхнє знайомство з МАН, як вдається поєднувати   навчання в загальноосвітній школі із заняттями в секціях, що дає позашкільне навчання для духовного та наукового зростання самих учнів, яку радість викликає розширення кола друзів та  однодумців, спілкування з досвідченими науковцями, як це допомагає визначитись з вибором майбутньої професії.

Молоді науковці дадуть поради всім тим, хто не байдужий до пошуку власного місця у навколишньому світі: «Не гайте часу і використовуйте всі можливості для всебічного зростання. А такі можливості  дає навчання в Київській Малій академії наук».

Завідувач відділення наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» Зінаїда Олександрівна Курлова розповість про планування роботи, особливості організації навчально-виховного процесу в Київській МАН. Опише проекти, над якими працюють у відділенні наук про Землю, науково-пізнавальні заходи.  Наголосить на тому, що  навчання в Київській МАН – це не тільки написання науково-дослідницької роботи, а й спілкування, співпраця, школа ведення дискусій та риторика, набуття теоретичних знань та втілення їх у практику.