КМАН Київська Мала академія наук

Краса врятує світ… або ПОДОРОЖ ДО КВІТКОВОЇ КАЗКИ

Краса врятує світ… або ПОДОРОЖ ДО КВІТКОВОЇ КАЗКИ 21-23 березня у Міжнародному виставковому центрі відбулася ХІ Міжнародна виставка Flower Expo Ukraine 2017, відвідувачами якої стали члени секцій відділення екології та аграрних наук.


Екскурсія на виставку квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики мала декілька цілей:
Діти були вражені різнокольоровою палітрою території центру – 3500 квадратних метрів були заповнені трояндами, камеліями, хризантемами, тюльпанами, нарцисами з різних країн світу: Еквадору, Ізраїлю, Кенії, Колумбії, Нідерландів, Німеччини, Франції.

Школярі ознайомилися з різними сортами квіткових та плодових рослин, з новими технологіями їх вирощування. Мабуть, найсильнішим вихователем естетичного сприйняття є квіти – ці пречудові створіння природи.Дуже цікаву як для учнів, так і для професіоналів демопрограму продемонструвала голландська компанія FlowerFame. Всесвітньо відомі флористи  Пітер ван дер Слюс і Тон ван Джарсвельд провели майстер-клас та ознайомили учасників з новими тенденціями флористики.Для школярів, які відвідують секції нашого відділення, цікаво та корисно було дізнатися, що Пітер ван дер Слюс та Тон ван Джарсвельд почали займатися флористикою саме у віці 13-16 років! Корисні навички флористичного мистецтва завжди стануть вам у пригоді, а для когось це стає професією та бізнесом!

Екскурсія подарувала дітям знання, навички та наукові плани.Відділення екології та аграрних наук Київської МАН висловлює щиру подяку організаторам цього яскравого заходу!