КМАН Київська Мала академія наук

Конкурс проектів для вчителів з можливістю поїздки до Німеччини

Конкурс проектів для вчителів з можливістю поїздки до Німеччини Серед напрямків діяльності Київської Малої академії наук учнівської молоді – запровадження нових форм роботи зі школярами та підвищення компетенцій і кваліфікації вчителів у цій сфері. Цю роботу МАН проводить у співпраці із провідними вітчизняними педагогами та міжнародними організаціями. Отже, пропонуємо колегам-вчителям взяти участь у конкурсі міждисциплінарних шкільних проектів, ініційованому Goethe-Institut в Україні. Переможці конкурсу зможуть поїхати в освітню подорож до Німеччини.


Як повідомляється на сайті організації, вчителям німецької мови пропонується запланувати міждисциплінарний проект для команди та реалізувати його зі своїми учнями у контексті програми «Нова українська школа» та нового закону «Про освіту».Участь у конкурсі можуть взяти:
Кінцевий термін подання заявки – 31 березня.Команда, чий проект переможе в конкурсі, поїде в освітню подорож до Німеччини. Там вчителі зможуть ознайомитись з інноваційними закладами освіти та формами роботи у школах країни.Детально про умови участі, вимоги до проектів та критерії оцінювання читайте на сайті Goethe-Institutв Україні.