КМАН Київська Мала академія наук

Команда Київської МАН готується до проведення контрольних робіт із базових дисциплін у режимі онлайн

Команда Київської МАН готується до проведення контрольних робіт із базових дисциплін у режимі онлайн КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» спільно з КНП  «Освітня агенція міста Києва», районними управліннями освіти та районними науково-методичними центрами  та за підтримки Департаменту освіти і науки м. Києва 16  січня 2020 року  провела нараду для вчителів ЗЗСО міста Києва, відповідальних у ЗЗСО за проведення контрольних робіт із базових дисциплін, та для відповідальних осіб у ЗЗСО за технічне забезпечення проведення контрольних робіт «Особливості організації проведення контрольних робіт із базових дисциплін в онлайн режимі у рамках ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН».
Під час наради оговорювалися питання організації проведення цих робіт та наголошувалося на тому, що вперше в історії Київської МАН всі контрольні роботи будуть проводитись у такому форматі. Відповідальні особи дізналися про свої обов’язки та про правила, яких повинні дотримуватися всі учасники цього процесу.
Проведення контрольної роботи в онлайн-режимі, в першу чергу, сприятиме втіленню в життя академічної доброчесності – одного з головних принципів нової української школи. Україна майбутнього починається саме тут!
Успіхів усім, хто приєднався до цієї благородної справи!