КМАН Київська Мала академія наук

І знову приємні миттєвості…

І знову приємні миттєвості… Відзначаємо нашу вихованку – Власкову Ксенію, ученицю відділення іноземної філології та зарубіжної літератури Київської МАН, – за ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту 2021!

Дослідницький проект «Соціально-філософські ідеї та політична спрямованість у сучасній молодіжній  антиутопії (за романом Сюзанни Коллінз «Голодні ігри»)» присвячено соціально-філософським ідеям та їх  співвіднесеністю з реальним часом. Аналіз жанрових ознак антиутопії в «Голодних іграх» та спроба виявити актуальні проблеми сучасності дають творчі імпульси чи знаходять резонанс у зображуваному фантастичному просторі роману. До основних проблем, які порушені в романі, було підібрано події-відповідники зі світової історії, що точно або частково відображають їх зміст і доводять, що людству необхідно займатися питаннями майбутнього для того, щоб сучасна антиутопія не обернулася реальністю завтрашнього дня.

Нарешті диплом та медаль отримано, попереду нові конкурси, нові здобутки та перемоги, але найголовніше випробування зараз – це вступ до вишу! Хай щастить!