КМАН Київська Мала академія наук

Готуємо команду успішних учнів

Готуємо команду успішних учнів 10 березня 2021 р. відбулось засідання керівників секцій та учнів, які братимуть участь в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проєктів від відділення наук про Землю КПНЗ "КМАН учнівської молоді".

Завідувач відділення наук про Землю І.Г. САВЧУК докладно розповів учням про особливості цьогорічного ІІІ етапу конкурсу-захисту. Завідувачка кабінету відділення Т.В. СЛОБОДЯНЮК привернула їх увагу до особливостей оформлення учнівських дослідницьких проєктів, а методистка відділення В.О. РУДА деталізувала оформлення постеру. Про особливості підготовки учнівських дослідницьких проєктів у секціях гідрології доповів керівник секції В.М. ЛІПІНСЬКИЙ, а у секції геології - керівник секції В.В. СУКАЧ. Усі керівники секцій особисто працювали з учнями, які представлятимуть відповідні секції на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Учні отримали підготовлені роздруковані витяги з вимог до оформлення проєктів,  було домовлено про зустрічі з ними з метою підготовки їх участі в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Переконані, що успішна обдарована учнівська молодь гідно представить шкільництво столиці держави на відповідних секціях на ІІІ етапі конкурсу-захисту!!!