КМАН Київська Мала академія наук

Екскурсії до міських бібліотек

Екскурсії до міських бібліотек 24−25 вересня відбулися екскурсії учнів-членів секцій відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді до Національної історичної бібліотеки України, а 30 вересня − до Національної парламентської бібліотеки України.


Під час екскурсій МАНівці ознайомилися з історією бібліотек, фондами, каталогами та послугами, які надають заклади, завітали до відділу довідково-бібліографічної та інформаційної роботи, відділу стародрукованих, рідкісних та цінних книг, читальних залів, оглянули постійно діючі книжкові та художні виставки, знайшли інформацію про необхідну їм літературу та дізналися про наявність конкретних книжок.

 Учні, які брали участь в екскурсіях, одержали перевагу безкоштовно записатися до бібліотек та працювати у них  до кінця поточного року.

Фонд Історичної бібліотеки України складає понад 800 000 одиниць зберігання. Її було засновано 1939 року на базі бібліотеки митрополита Флавіана, книжкових фондів Антирелігійного та Історичного музеїв, з метою сприяння розвитку історичної науки та освіти. Розташована на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

 Під час екскурсії МАНівці також ознайомилися з історією бібліотеки, завітали до читальних залів: історії зарубіжних країн, історії України, періодичних видань, нових надходжень та  довідково-інформаційного обслуговування.

 Ми впевнені, що здобуті учнями знання та навички стануть їм у пригоді під час написання науково-дослідницьких робіт історичного напряму, допоможуть у здійсненні пошуку, аналізу інформаційних джерел, оформленні бібліографії та посилань.