КМАН Київська Мала академія наук

Екскурсія вихованців секції теології, релігієзнавства та історії релігії

Екскурсія вихованців секції теології, релігієзнавства та історії релігії


У межах співпраці з вишами столиці вихованці секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН разом зі студентами НУ «Києво-Могилянська академія» відвідали Патріарший собор Воскресіння Христового Української греко-католицької Церкви. Супроводжували молодих дослідників керівник секції релігієзнавства Карен Нікіфоров та професор, доктор філософських наук Інституту філософії НАН України Людмила Филипович.

Під час навчальної екскурсії о. Андрій Боднарук розповів учням та студентам про історію греко-католицької Церкви в Україні та в діаспорі, історію Патріаршого собору. Як працюють церковні засоби масової інформації та чому так важливо налагодження комунікації між вірянами, церковною організацією та суспільством.

Окрім змістовної лекції, відбулось інтегроване спілкування та обговорення, майбутні релігієзнавці могли поставити свої питання та почути відповіді на них.

Справжньою родзинкою стало відвідання крипти, де покоїться тіло колишнього голови УГКЦ, кардинала Любомира Гузара.

Слід відзначити, що серед вихованців Київської МАН є й ті,  наукові пошуки яких присвячені ролі Української греко-католицької Церкви в сучасному українському суспільстві.

Як завжди, МАНівці-інтелектуали були захоплені можливістю долучитися до вивчення релігієзнавства та інтегрувати у практичні навички набуті теоретичні знання.

Далі буде!