КМАН Київська Мала академія наук

Екскурсія до Київського міжнародного університету

Екскурсія до Київського міжнародного університету 30 вересня у Київському міжнародному університеті (вул. Львівська, 49) відбулася екскурсія для учнів 9–11 класів, членів відділення хімії та біології Київської МАН.


Працівники університету люб`язно провели для нас цікаву «прогулянку» навчальним закладом. З вітальним словом виступила проректор з питань розвитку  Анастасія Іванівна Некряч, яка розповіла про професійне життя університету та зорієнтувала аудиторію на основні спеціальності та напрямки природничого профілю. Керівник центру інформації, міжнародних і  громадських зв`язків Ольга Миколаївна Чучковська проінформувала  гостей закладу щодо співпраці з іноземними університетами, щорічні проекти та конкурси, які проводяться на базі університету для здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів. Учні-МАНівці переглянули відеосюжет про історію, структуру й досягнення університету і поставили запитання, які у них виникли.





Цікавинкою екскурсії стало спілкування з доцентом, деканом медично-фармацевтичного факультету Олександром Анатолійовичем Носенком. Завдяки створенню спеціального напрямку – фармації, випускники матимуть достатній кваліфікаційний рівень, що підвищить їхню конкурентоздатність  на ринку праці.



Дуже цікавим виявився візит до студентської аудиторії «Аптека», що за всіма показниками нагадувала справжню аптеку. В такому середовищі учні залюбки вивчатимуть лікарські засоби та зможуть самостійно створювати нові. Ще більше своєю матеріальною базою вразила МАНівців хімічна лабораторія, де відразу захотілося розпочати проведення експериментів. Доцільною інформацією було те, що практичні й семінарські заняття в університеті вже з І курсу проводяться англійською мовою. Цей факт змусив старшокласників ретельно задуматися над вибором майбутньої професії.





Загалом екскурсія виявилася продуктивною. МАНівці дізналися багато цікавого та корисного. Сподіваємось, що отримана інформація допоможе нашим вихованцям у їхньому професійному самовизначенні.