КМАН Київська Мала академія наук

Екскурсія дівчат у компанію «SAP Україна»

Екскурсія дівчат у компанію «SAP Україна» 8 жовтня нинішнього року відділення економіки Київської МАН у рамках Національного Дня дівчат в технологіях організувало екскурсію для групи дівчат у компанію «SAP Україна». Ця німецька корпорація є розробником програмного забезпечення та надавачем послуг консалтингу, виробляє корпоративне програмне забезпечення та забезпечує підтримку програм для компаній будь-якого розміру в усьому світі. SAP є найбільшим розробником корпоративного програмного забезпечення в Європі і четвертим за величиною розробником корпоративного програмного забезпечення у світі. Захід відбувся у рамках проектів «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж». На початку зустрічі було представлено презентацію загальної ситуації із гендерної рівності в IT та ситуації в компанії «SAP», відбулось обговорення ролі та важливості жінок в IT, їх прав, вибору, перспектив та можливостей. Після цього відбулися екскурсія робочою зоною розробників, D-shop і одночасне знайомство з дівчатами, їх ролями, досвідом та мотивацією. Із захопленням поділилася надихаючим досвідом з юними науковцями нова співробітниця компанії, яка щойно закінчила навчання та долучилася до колективу SAP.


SAP Україна є підрозділом міжнародної компанії SAP SE. Історія SAP в Україні нараховує близько 20 років. Як провідний розробник корпоративного програмного забезпечення вона допомагає організаціям упоратися з негативною тенденцією ускладнення процесів, створити нові можливості для запровадження інновацій і розвитку, а також випередити конкурентів. Найвідомішим продуктом компанії SAP є її програмне забезпечення для планування ресурсів підприємства (SAP ERP). Ознаками, що характеризують цей продукт, є: велика функціональність; інтеграція всіх бізнес-процесів підприємства; модульний принцип побудови, який дозволяє ізольоване використання окремих компонент систем або їх комбінації, якщо це необхідно з точки зору виробничо-економічних умов; система налаштовується засобами, що доступні користувачу, до конкретних особливостей підприємства, зміни можливі протягом всього часу експлуатації продукту.

 


Висловлюємо щиру вдячність Марині Саприкіній та Анастасії Шевчук з Центру “Розвиток КСВ” за запрошення взяти участь у події, а спікерам надихаючої програми для дівчат в компанії "SAP" — за гостинність, професіоналізм та чудовий і з користю проведений навчальний час.

 


Запрошуємо дівчат, яким цікаві STEM-професії, брати участь у проектах «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж» відділення економіки Київської МАН.