КМАН Київська Мала академія наук

Економічна гра «Брейн-ринг» для молодих дослідників

Економічна гра «Брейн-ринг» для молодих дослідників 18 жовтня учні відділення економіки взяли участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг», організатором якої стали «Бізнес клуб» Київського Палацу дітей та юнацтва та Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «УКРАЇНА».


У грі брали участь 6 столичних команд, кожна з яких складалася із трьох учасників. Перший етап гри включав 30 логіко-інтелектуальних питань, що стосувалися історії економіки, видатних економічних діячів, реклами та маркетингу. Відповідаючи на запитання в умовах обмеженості часу, учні всіх команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість.

За результатами першого туру до фіналу вийшли лише дві команди, де на них чекало випробування з десяти питань складнішого рівня. Проте майбутні фахівці і тут продемонстрували високий рівень знань, вміння творчо мислити, володіти собою і чітко відповідати на поставлені питання.Результати проведення інтелектуальної гри свідчать про  велику і копітку  роботу учнів та вчителів − педагогічних керівників, які бажають навчити своїх підопічних мислити і діяти у нашому складному сьогоденні за допомогою знань з економіки.

Наприкінці гри ведучі подякували юним економістам за активну участь та висловили щирі сподівання на ще не одну таку цікаву й дружню зустріч.