КМАН Київська Мала академія наук

Для манівців та учнів ЗЗСО столиці – майстер-клас з 3D моделювання «Допоможи собі сам» від відділення Комп’ютерних наук Київської МАН!

Для манівців та учнів ЗЗСО столиці – майстер-клас з 3D моделювання «Допоможи собі сам» від відділення Комп’ютерних наук Київської МАН! Для всіх, хто цікавиться 3D моделюванням, майстер-клас від одного з найкращих фахівців у цій технології декана факультету інформатики НПУ імені Михайла Драгоманова, керівника секції «Інтернет-технології та мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»  відділення комп’ютерних наук Київської МАН, кандидата педагогічних наук Василя Володимировича Єфименка!

Різні технічні моделі, конструктори, такі як Lego і не тільки складаються з великої кількості деталей. З часом, багато деталей ламаються, губляться. Як же зарадити цій проблемі? На допомогу прийдуть наші фахівці, які розкажуть і покажуть як:

  1. Визначити оптимальне програмне забезпечення для 3D моделювання, наприклад, Tinkercad, Lego Digital Designer, Leocad, Designspark, Blender та інші.
  2. Побудувати в обраній програмі для моделювання деталі або елементи, які потрібні для відновлення втраченої моделі.
  3. Використовуючи 3D принтер надрукувати спроєктовану модель.


В результаті зможете опанувати навички 3D моделювання та 3D друку, зможете відновити улюбленого робота або модель літака чи морського лайнера та отримаєте багато позитивних емоцій.

Для участі в онлайн майстер-класі 15.04.2021 о 16.00 переходьте за посиланням: https://meet.google.com/frp-gvko-bgf