КМАН Київська Мала академія наук

Діалог між вчителями, методистами РНМЦ і співробітниками Київської МАН сприятиме зміцненню подальшої співпраці

Діалог між вчителями, методистами РНМЦ і співробітниками Київської МАН сприятиме зміцненню подальшої співпраці У період з 15 по 24 квітня за ініціативою Київської Малої академії наук учнівської молоді та за сприяння районних науково-методичних центрів відбулися зустрічі методистів, завідувачів відділень та керівників секцій КМАН з педагогами та заступниками директорів навчальних закладів м. Києва, методистами районних науково-методичних центрів.


Під час зустрічей працівники Київської Малої академії наук учнівської молоді детально розповіли про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, порушили проблемні питання, які виникають під час написання науково-дослідницької роботи, проаналізували  тематику робіт,  розглянули основні заходи щодо покращення ситуації з рівнем базових дисциплін. Доповідачі наголосили на основних недоліках робіт, узагальнили побажання членів журі до всіх учасників конкурсу, надали рекомендації щодо подальшої роботи вчителів.

Учасники зустрічей отримали примірники різних методичних розробок, які підготували педагоги Київської Малої академії наук учнівської молоді.Під час обговорення вчителі та методисти ставили багато запитань, тому можна стверджувати, що зустрічі пройшли успішно, у позитивній творчій і атмосфері.Організовуючи захід, відділ методичної роботи мав на меті не лише підвести підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а й  познайомитися з методистами РНМЦ, розширити партнерське коло Київської Малої академії наук учнівської молоді та закласти фундамент для подальшої плідної співпраці між учителями та керівниками секцій КМАН.

Можна з упевненістю стверджувати, що ми досягнули мети. Сподіваємося, що зустрічі дадуть педагогам поштовх до саморозвитку та якісної підготовки учнів до конкурсу.