КМАН Київська Мала академія наук

День вишиванки у відділенні економіки

День вишиванки у відділенні економіки До святкування Дня вишиванки приєдналися і вихованці відділення економіки, учасники проектів «Занурення у бізнес» та «Економісти без меж»

Гулевич Владислава, учениця 6 класу спеціалізованої школи №2 імені Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу


«Що для мене вишиванка? Це квітка, що розцвіла на білому полотні. Це - оберіг від мами, що збереже крізь роки. Це благословення для мого народу, вишите дбайливими руками майстрині. І найкраще це розумієш, оглядаючи шлях Українського народу від сьогодення - углиб століть його історії та в завтрашній день. Дякую Київській малій академії наук за натхнення у вивченні історії нашого славного народу!»

Максим Каштанов, учень 3 класу спеціалізованої школи №12
«Вишиванка для мене, це асоціація зі Святом! З нашою Україною! Коли я надягаю вишиванку, я знаю, що ми дуже дружний народ, ми українці, які спільно, разом, подолають усі негаразди!»

Назар Федько, учень 8 класу спеціалізованої школи №194 «Перспектива»


«Вишиванка – це не просто елемент гардеробу, це генетичний код кожного українця. І дуже цінно, що наша культура є багатою на таку різноманітну вишивку. Для мене вишиванка - це свято. Скільки себе пам'ятаю, одягаючи її, усвідомлював себе українцем. Чим завжди пишаюся...»