КМАН Київська Мала академія наук

День відкритих дверей КНУ EXPO

День відкритих дверей КНУ EXPO У зв’язку із заходами запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом COVID-19, та згідно з наказом ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка №250-32 від 08 квітня 2020 року організація проведення освітньої виставки для школярів старших класів, їхніх батьків та вчителів «КНУ Expo 2020» переноситься на осінь 2020 року. Про затвердження дати проведення буде повідомлено згодом.
Однак карантин не стане перешкодою для спілкування з усіма, хто прагне отримати інформацію про Університет, його освітню і наукову діяльність, оскільки більшість подій відтепер будуть ОНЛАЙН!

Щоб не проґавити цікавих заходів, уподобайте офіційні сторінки у соціальних мережах, слідкуйте за анонсами подій, а якщо виникають запитання – пишіть в особисті повідомлення.

Уже зараз можна долучитися до проєкту «Запитуй у фахівців: науковці КНУ імені Тараса Шевченка про #коронавірус», залишивши своє запитання у формі, та чекати відеовідповіді фахівця Шевченкового університету на нашому YouTube-каналі. Консультують вас найкращі біологи, хіміки, психологи, а також економісти, філософи, політологи, юристи КНУ імені Тараса Шевченка.

КНУ Ехро — простір освітніх можливостей. КНУ — твій перший пріоритет!

Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo — масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 14 факультетів, 7 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовче відділення, ліцей. Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 436 освітніх програм — це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (4 виставки за 2 роки) захід відвідали близько 5 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій «Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo» — щоразу понад 30 тисяч користувачів!

Подібний розмах передбачає відповідну локацію — легендарний Червоний корпус Університету — місце, де ідеально розміщуються учасники виставки, де гармонійно поєднуються офіційна частина зі святково–фестивальною.

Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь–яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу — випускників шкіл та їхніх батьків — не згасає упродовж всього фестивалю.

Окрім офіційної частини, на гостей чекають майстер–класи, конкурси, змагання, показові виступи творчих та спортивних колективів, пробні вступні випробування до коледжів, психологічні тести, спортивне орієнтування та фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.

На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива «знайти для себе щось нове». Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT–технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути — аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників — це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності — запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Наші офіційні соціальні мережі та канали:

https://www.facebook.com/kyiv.university

https://www.facebook.com/stratcomknu

https://www.facebook.com/knu.vstup

https://www.instagram.com/knu_uni

https://t.me/knu_vstup

Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка