КМАН Київська Мала академія наук

Автомобіль мрії від Валерія Кагляка

Автомобіль мрії від Валерія Кагляка Продовжуємо цикл публікацій по глибшому знайомству з вихованцями відділення економіки Київської МАН, учасниками проектів «Економісти без меж» та «Занурення у бізнес». Ще один учасник Восьмого національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» від компанії Toyota, на цей раз у категорiї до 7 років, презентує свою роботу.

6-річний Валерiй Кагляк полюбляє техніку, транспорт, наукові експерименти та досліди, будівництво та конструювання, вирішування логічних та математичних завдань, читання, малювання.

На конкурс він подав авторську роботу «Машина у лiсі». Маркетингова концепція була описана автором так: «Любов. Швидкість. Політ. Рух. Природа. Свобода». Назва пiдкреслює екологічну спрямованіть ідеї. Колір виконано у корпоративному червоному кольорi автомобільної японської компанії Toyota, заснованої у 1935 році. Розробка багатофункціональна та має трансформаційний потенціал.

Вам здається, що авто прямує вправо чи вліво? Якщо дивитися справа, це - джип-позашляховик, зліва - вантажний пікап, саме такі переваги одержить її володар.

Будемо вболівати за юного художника та науковця. Роботи усіх учасників Восьмого національноного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії 2020» від Toyota можна побачити на сайті: https://dreamcar.toyota.ua/