КМАН Київська Мала академія наук

Зустрічайте: новий проєкт Київської МАН – «Наука.Youth»

Зустрічайте: новий проєкт Київської МАН – «Наука.Youth» Кого ви уявляєте, коли чуєте слово «вчений»? У кожного свій образ, але навряд чи ви можете собі уявити гламурний портрет у вишуканому вечірньому вбранні… Так от, авторитетно стверджуємо: НАУКА – це ХАРИЗМАТИЧНО, ЯСКРАВО, КРЕАТИВНО, ТРЕНДОВО та навіть інколи ГЛАМУРНО! А головне – дуже цікаво та з великим ККД для тих, хто нею займається.

Краще один раз побачити й почути, ніж 100 разів прочитати… Саме для того, щоб ви переконалися у вищенаписаному, Київська МАН започатковує проєкт «Наука.Youth», головний меседж якого – НАУКА любить МОЛОДИХ, і вона варта взаємності.  Проєкт представлятиме собою цикл онлайн-зустрічей із молодими науковцями України, які мають видатні заслуги перед українською та світовою наукою та зробили успішну кар’єру саме на цьому поприщі. І, звичайно ж, особистісно реалізувались – адже це є однією з головних  складових у формулі людського щастя.

Наші зустрічі будуть приурочені до видатних наукових дат, які є традиційними і відзначаються щороку: Міжнародного дня науки (10 листопада), Дня Наума-розумника (14 грудня), Всесвітнього дня дитини-винахідника (17 січня), Дня жінок та дівчат у науці (11 лютого) та Дня науки в Україні (третя субота травня).

І ось уже 10 листопада Київська МАН запрошує всіх, хто цінує смак живого спілкування з цікавими й успішними людьми, на зустріч із наймолодшим членом-кореспондентом НАН України, доктором фізико-математичних наук Валерією ТРУСОВОЮ. Ви уявляєте собі медичного фізика у гламурному образі? Якщо ні, то ви помиляєтеся. В житті буває й таке. А ще під час нашої бесіди буде проведено конкурс на найцікавіше питання для Валерії, переможця якого вона визначить сама, і він отримає  подарунок від Київської МАН!

Отож, приєднуйтесь! 10 листопада, середа, 17.00. Зустрічаємось у зумі за посиланням: https://us02web.zoom.us/....

 

Наука любить молодих. І надає їм прекрасні шанси зробити цікавим і яскравим своє життя. Доведено молодими українськими вченими. Lets go!