КМАН Київська Мала академія наук

Зустріч київських манівців різних поколінь в Музеї Гетьманства

Зустріч київських манівців різних поколінь в Музеї Гетьманства Юні історики завітали до Музею Гетьманства, де відбулася презентація виставки "Гетьман крізь роки", присвячена 105-й річниці проголошення Павла Скоропадського гетьманом Української Держави. В рамках виставки ми зустрілися з філософом Едуардом Юрченком та істориком Олександром Алфьоровим.

Нагадаємо, що Олександр ‒ офіцер ССО ЗСУ полку «Азов», кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії України НАН України, випускник Київської МАН, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2001 року. Саме зараз він з фронту приїхав у відпустку до родини (разом з дружиною Тетяною вони виховують чотирьох дітей) і завітав до Музею, щоб подарувати скарб з 446 монет ХVll ст. козацької доби, привітавши колектив Музею Гетьманства з 30-річчям. 

На своїй сторінці у Фейсбуці Олександр написав:

«Музеї слід любити. Культурі слід допомагати. Прикладів не чекати».

Для нас ця зустріч стала дуже знаковою! Пишаємось нашими МАНІВЦЯМИ, які для наших юних вихованців взірець життєвої реалізації та дії!