КМАН Київська Мала академія наук

Знайомтесь: київські "чемпіони світу" з винахідництва

Знайомтесь: київські "чемпіони світу" з винахідництва Саме так — адже до Всесвітнього дня юного винахідника, який традиційно відзначається 17 січня, Київська МАН підготувала для вас цикл відеорозповідей кращих юних винахідників світу — вихованців академії, які 2021 року ставали переможцями найпрестижніших світових конкурсів науково-технічної творчості молоді. Вони були кращими в світі кожен у своїй галузі — тож ми пишаємося ними і сподіваємось, що цю високу планку своїх досягнень вони підтримуватимуть й надалі!
Протягом цього тижня на ютуб-каналі Київської МАН ви зможете почути від цих "золотих винахідників" столиці про те, як у них виникали ідеї створити свої розробки, яким був цей творчий процес, — а на завершення — про найголовніше: про що (пов'язане з їх винаходами) вони мріють у майбутньому. 
Отже, знайомтесь: українські діти, які ставали кращими в світі! Аплодуємо їм та тримаймо за їх майбутні успіхи кулачки!
 
 
Знайомтесь: Платон Большаков — створив робота, котрий допомогає уберегтися від ковіду. Актуально!
 
 
Мабуть, більшість із нас були б раді, якби мали можливість із власного смартфону дізнаватись про стан довкілля у тій місцевості, яка нас цікавить. От збираєтесь ви,наприклад, на відпочинок на природі...— а чи так там все гаразд із складом повітря та іншими еко показниками? Винахід Софії Павлової вам точно допоможе у цій ситуації! Знайомтесь: найтитулованіша винахідниця Київської МАН у 2021 році! 
 
 
Одна з чудових візитівок Києва — його парки. Але не завжди кияни та гості столиці отримують в них саме той заряд чистого повітря, чистої води, на який сподіваються. Тому ще один винахідник Київської МАН — Дмитро Риженко — присвячує свої пошуки саме цьому питанню. Отже, слово ще одному "золотому" переможцю міжнародних конкурсів 2021 року!