КМАН Київська Мала академія наук

Запрошуємо на навчання до відділення суспільних комунікацій Київської МАН!

Запрошуємо на навчання до відділення суспільних комунікацій Київської МАН! Тут ви матимете змогу вивчати цікаві теми з журналістикознавства, медіавиробництва, реклами, журналістської та PR-діяльності, спробувати себе у ролі фахівців редакції друкованого видання, опублікувати свої творчі роботи у юнацькій газеті та реалізувати власні інформаційні й науково-дослідницькі проєкти. у нашому відділенні наука й практика отримали гармонійне поєднання, і кожен зможе сфокусувати свою роботу саме на тих аспектах, які для нього пріоритетніші.

Навчання у секціях відділення — це і створення концепцій промороликів, відеопродукту, створення та супровід інформаційних кампаній, флешмобів, челенджів, дослідження медіаринку тощо з метою підвищення лояльності до освітнього бренду Київської МАН. Це також і співпраця з провідними медіа, агентствами, інститутами, організаціями, що є неабияким досвідом для подальшої роботи в освітньому процесі, творчій праці та серйозному підході до справи, яка спонукає діяти, досліджувати, творити. Такий підхід було продемонстровано зокрема і в співпраці з офісом Першої Леді (відеопроєкт «Шкільний обід на науковій таці»), велелюдному флешмобі “Наукова перекличка”, багатогодинному прямому ефірі, реалізованому нашими наймолодшими вихованцями… ми ще багато чим можемо пишатися і звітувати.

Тож робота у секціях — це чудовий досвід самостійної та колективної роботи, це спілкування з однодумцями, а також багато цікавих творчих, науково-дослідницьких проєктів.

Настановча сесія відділення відбудеться 21 вересня о 16 годині за посиланням: 

https://us06web.zoom.us/j/81119560090?..  

Код доступу: 717069


Тут ви матимете змогу:

•    вивчати цікаві теми з журналістикознавства, медіавиробництва, реклами, журналістської та PR-діяльності, 

•    спробувати себе у ролі фахівців редакції друкованого видання, 

•    опублікувати свої творчі роботи у юнацькій газеті та реалізувати власні інформаційні й науково-дослідницькі проєкти. 

•    створювати концепції промороликів, відеопродукту, 

•    створювати та супроводжувати інформаційні кампанії, флешмоби, челенджі, 

•    досліджувати медіаринок тощо з метою підвищення лояльності до освітнього бренду Київської МАН. 

 

А ще у нас, як і в кожному з відділень Київської МАН, ви обов’язково знайдете однодумців, котрі стануть вашим колом цікавезного спілкування!

Зареєструватися та обрати свій напрям можна за посиланням:

Особистий кабінет. КМАН (kman.org.ua)

Поділись інформацією з друзями та стань вихованцем відділення! Можливо, світ зачекався саме твого слова!